Close

Zbuduj Swój Biznes 7 Razy Szybciej

- Gwarancja Satysfakcji

Witaj,


Nazywam się Grzegorz Ciupek i od 10 lat działam z sukcesem w biznesach rekomendacyjnych. Wiele lat temu założyłem własną działalność gospodarczą, rozpoczynając jeszcze od sprzedaży bezpośredniej. Następnie kiedy zrozumiałem jak wielki potencjał drzemie w marketingu sieciowym MLM, zacząłem intensywnie rozwijać swój biznes w oparciu o programy rekomendacyjne.

Wiele lat uczyłem się od najlepszych trenerów, weryfikując tę naukę w codziennej praktyce biznesowej. Jej efekty chyba nie poszły w las, bo budując jeszcze swoje struktury poza internetem byłem w stanie wprowadzić tylko w jednym miesiącu 80 partnerów do mojego biznesu!

     Era internetu przyniosła nowe niespotykane dotąd możliwości budowania biznesów w oparciu o programy partnerskie.

     Postanowiłem wykorzystać te możliwości i dzisiaj jestem właścicielem marki internetowej SERVAQ, oferującej profesjonalne rozwiązania online do budowy i promocji każdego biznesu.
     

     Prowadzę również szkołę marketingu internetowego, która przyciągnęła do siebie kilkanaście tysięcy osób, dając im możliwość stosowania nowoczesnych narzędzi i technik internetowych w swoich biznesach.

ERA INTERNETU

Jeżeli próbowałeś już swoich sił w programach partnerskich w internecie czy poza nim, to na pewno wiesz, że nie jest łatwo. Czy wiesz, że w marketingu sieciowym tylko 5% osób osiąga sukces, 10% jest w stanie jedynie zarobić na koszty, a pozostałe 85% zniechęca się w ciągu kilku miesięcy porzucając ten wspaniały sposób na niezależny biznes. I pozbywa się szans na lepsze życie.

Znając ten biznes od podszewki, mam również dla Ciebie dobrą wiadomość!

3

Który daje możliwość dobrowolnego wsparcia dla potrzebujących w ramach powołanej do tego fundacji

01

Wiem, co zrobić żebyś i Ty znalazł się wśród osób odnoszących sukcesy.

w marketingu sieciowym. Wiem, co zrobić, żeby odwrócić tę niekorzystną proporcję, o której wspomniałem powyżej. Mam dla Ciebie program, który pomoże Ci zbudować Twój własny, wartościowy biznes i odnieść sukces życiowy.

FastProfit to przełomowy program:

4

02

5

Ten program, o którym mówię nazywa się FastProfit. 

Czy wiesz, co to oznacza po angielsku? Jest to całkowicie nowe, przełomowe rozwiązane w marketingu sieciowym. FastProfit łączy w sobie wszystko, co dobre w marketingu sieciowym

z rozwiązaniami, organizacyjnymi i sposobami dotarcia do niekończącej się rzeszy, klientów codziennie surfujących w internecie.

Wykorzystujący synergię zespołów do błyskawicznego tworzenia struktur sieciowych

w programach partnerskich

1

Kierowany do każdego, kto chce aktywnie budować struktury sieci MLM w internecie

Wykorzystujący nowoczesne narzędzia i techniki marketingu internetowego

Oferujące edukację i wsparcie doświadczonych liderów

Który jest oparty na starannie dobranych programach partnerskich z atrakcyjnymi planami marketingowymi

2

6

    To wsparcie na co dzień od doświadczonych liderów

Po raz pierwszy pracuję w zespole, gdzie każdemu się chce coś robić.
Po raz pierwszy pracuję z ludźmi, którzy posiadają taką wiedzę i umiejętności, jakich ja chcę się nauczyć. Po raz pierwszy czuję, że nasze umiejętności się uzupełniają, a ja wnoszę swoją wartościową część do całego przedsięwzięcia. Po raz pierwszy mogę polegać na ludziach, których wcześniej nie znałam i zaufać im przy realizacji zadań. Po raz pierwszy też nie muszę umieć wszystkiego i ciągnąć cały zespół, by odnosić realne korzyści finansowe.

Sebastian Pudłowski  -  Kraków

    To zastosowanie sprawdzonych technik i narzędzi marketingu internetowego, żeby wielokrotnie szybciej zbudować swój dochód

i zyski z danego programu partnerskiego.

Strzał w dziesiątkę, a raczej w siódemkę!

Fast Profit to ciekawe rozwiązanie dla takich osób jak ja. Nie mam dużego doświadczenia w marketingu internetowym. Dlatego Fast Profit pozwolił mi ukierunkować się na określonych zadaniach, a 7-mio osobowemu zespołowi osiągnąć cel znacznie szybciej.

Sabina  -  Oświęcim

Udział w FastProfit:

     Pomoże Ci nawet w 7-krotnym wzroście efektywności Twojego biznesu, opartego na programach partnerskich.

     Da Ci możliwość wejścia

w atrakcyjne programy partnerskie MLM z wykorzystaniem

synergii 7-osobowych zespołów

FastProfit to akcelerator biznesu dla osób aktywnych i otwartych na efektywną pracę zespołową. Jak również to ciągły rozwój osobisty osób, które zaangażują się na 100%. To system dla osób, które wspólnym wysiłkiem szybciej i efektywniej rozwijać swój biznes.

    Brakiem wsparcia liderów

w programach partnerskich

5

osiągania błyskawicznych profitów z programów rekomendacyjnych,

jak również:

Jeżeli jeszcze nie rozpocząłeś zarabiania w biznesach rekomendacyjnych, bądź w swojej dotychczasowej działalności biznesowej masz problem z:

FastProfit da Ci możliwość 

Opiekę doświadczonych liderów

1

     Brakiem wiedzy, jak skutecznie rozwijać swój biznes w oparciu

o programy rekomendacyjne

Możliwość pracy zespołowej

Zdrową rywalizację

Poczucie bezpieczeństwa

2

6

Wzajemną motywację

3

    Ryzykownymi i nie trafionymi programami partnerskimi

4

    Brakiem motywacji
i właściwej organizacji pracy

Indywidualne określenie

czasu pracy

a mimo to chcesz budować swój biznes korzystając z olbrzymich możliwości internetu, pod okiem fachowców, to właśnie dla Ciebie jest FastProfit!

i wykorzystaj w pełni dźwignie biznesowe jakie on oferuje: osobową, czasu, finansową, technologiczną i know-how po to, żeby rozpędzić swój biznes

i osiągnąć wysokie zyski.

Podejmij dobrą decyzję, która wreszcie odmieni Twój biznes i życie na dobre, dołącz do naszego zespołu i zarejestruj się poniżej w FastProfit, życzę Ci powodzenia i do zobaczenia w naszym teamie FastProfit.

Dołącz do społeczności FastProfit 

© 2017 Guarium. All Rights Reserved.

Pozdrawiam serdecznie,

Grzegorz Ciupek